Dezynsekcja - Kraków i okolice, małopolskie

Problem z uciążliwymi insektami? Rozwiążemy go szybko i skutecznie! Świadczymy usługi dezynsekcji w Krakowie i innych miejscowościach w województwie małopolskim. Zapraszamy do kontaktu!

Nasze specjalizacje to:

  • odpluskwianie,
  • zwalczanie karaluchów i prusaków,
  • zwalczanie rybików,
  • odmrówczanie.

Stosujemy sprawdzone, bezpieczne i skuteczne metody dezynsekcji. Sprawdź pełną ofertę i cennik.

dezynsekcja-krakow

SKUTECZNE I BEZPIECZNE METODY

GWARANCJA NAWET DO 6 MIESIĘCY

PEŁNA DYSKRECJA

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

Zwalczanie pluskiew - Kraków - cena

Zwalczanie pluskiew to proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnego sprzętu i środków. Nie należy zwlekać z dezynsekcją. Owady te bardzo szybko się rozmnażają i z czasem coraz trudniej jest je zlikwidować. Dlatego usuwanie pluskiew najlepiej powierzyć specjalistom, którzy dzięki sprawdzonym metodom pozbędą się szkodników szybko i skutecznie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Cena odpluskwiania w Krakowie czy okolicznych miejscowościach uzależniona jest m.in. od wybranej metody dezynsekcji oraz powierzchni mieszkania. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, sprawdź ofertę i cennik. W przypadku zwalczania pluskiew najbardziej polecamy polecamy wymrażanie Cryonite lub metodę IPM, czyli dezynsekcję łączoną – Cryonite + oprysk lub zamgławianie ULV.

Zabiegi odpluskwiania w Krakowie wykonujemy od poniedziałku do niedzieli. Z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania czy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 10:00 – 22:00 lub mailowego na biuro@dezynsekcja-slask.pl.

© 2023, M.K. All rights reserved.