ZAMGŁAWIANIE ULV

Zamgławianie ULV to zabieg stosowany na pluskwy, karaluchy, rybiki, prusaki i mrówki. W celu uzyskania pełnej skuteczności należy powtórzyć go średnio 2-3 razy. Na czas zabiegu konieczne jest opuszczenie lokalu – powrót możliwy jest po 2 h od jego zakończenia. Zaleca się też wietrzenie mieszkania przez ok. 1 h. W metodzie tej, zwanej też zamgławianiem na zimno, wykorzystywany jest silny środek owadobójczy. Nie stanowi on jednak zagrożenia dla ludzi i zwierząt domowych.

zamglawianie-ulv

Cena zamgławiania ULV – Śląsk i Małopolska

JUŻ OD 250 ZŁ

Cena zamgławiania ULV zaczyna się już od 250 zł. Całkowity koszt usługi uzależniony jest m.in. od ilości pomieszczeń, w których przeprowadzana jest dezynsekcja. Ofertę zamgławiania na zimno kierujemy do Klientów ze Śląska i Małopolski (Kraków i okolice). W celu uzyskania szczegółowych informacji i umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu.

SERIA 2-3 ZABIEGÓW

NA PLUSKWY, KARALUCHY, RYBIKI, PRUSAKI, MRÓWKI

Skuteczność zamgławiania ULV

Środki, które stosuje się podczas zamgławiania ULV mają właściwości kontaktowo-żołądkowe. W momencie, kiedy zimna mgła osiada na danej powierzchni, woda zaczyna odparowywać pozostawiając jedynie owadobójczą substancję. Znajduje się ona w zamkniętych mikrokapsułkach, które po kontakcie z insektem pękają. Owady przenoszą między sobą substancję biobójczą, oblepiając nią inne napotkane szkodniki. W efekcie trujący preparat dostaje się do układu pokarmowego owadów, doprowadzając w ten sposób do śmierci szkodnika.

Zamgławianie ULV na pluskwy

Zamgławianie ULV pomaga wytępić nawet takie pluskwy, które dopiero co się wyklują, a ich jaja znajdują się w mało widocznych zakamarkach. Dla wzmocnionego efektu bardzo często stosuje się je w połączeniu z metodą Cryonite, która wyróżnia się wysoką skutecznością. Działa ona nie tylko tylko na dorosłe osobniki, ale i jaja. W większości przypadków pluskwy znikają już po pierwszej wizycie technika. Decydując się na metodę łączoną można więc uniknąć konieczności wykonania serii 2-3 zabiegów, która wskazana jest przy standardowym zamgławianiu na zimno. Jest to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

ikona-insekta

© 2023, M.K. All rights reserved.