WYMRAŻANIE PLUSKIEW CRYONITE

Wymrażanie pluskiew Cryonite to ekologiczna metoda dezynsekcji, wykorzystująca tzw. „suchy śnieg”, czyli dwutlenek węgla. Jest najczęściej wybierana przez Klientów, ponieważ pełne efekty widać zazwyczaj już po pierwszym zabiegu. Dodatkową korzyścią jest więc oszczędność czasu i pieniędzy. Zabieg wymrażania Cryonite może być przeprowadzany w lokalach mieszkalnych i gastronomicznych, a także w pomieszczeniach sanitarnych i magazynach.

Zalety:

 • szybko – od razu po zabiegu można wejść do mieszkania,
 • skutecznie – pluskwy znikają zazwyczaj już po jednym zabiegu,
 • bezpiecznie – dla ludzi i zwierząt,
 • z gwarancją do nawet 6 miesięcy – ustalaną indywidualnie.
wymrazanie-pluskiew-metoda-cryonite

Cena wymrażania pluskiew – Śląsk i Małopolska

JUŻ OD 800 ZŁ

Cena wymrażania pluskiew Cryonite uzależniona jest m.in. od ilości dezynsekowanych pomieszczeń. Zabieg wykonujemy już od 800 zł na terenie Śląska i Małopolski. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią odpowiemy także na dodatkowe pytania dotyczące metody Cryonite.

W większości przypadków

PLUSKWY ZNIKAJĄ JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU!

Jak działa wymrażanie pluskiew Cryonite?

Wymrażanie pluskiew Cryonite niszy zarówno dorosłe osobniki, jak i jaja. Jest to innowacyjna i obecnie najskuteczniejsza metoda tępienia insektów. Cząsteczki dwutlenku węgla bez problemu wnikają nawet w drobne szczeliny podłogi czy mebli. W większości przypadków już pierwszy zabieg zwalcza insekty w 100%. Ponieważ podczas wymrażania pluskiew Cryonite wykorzystuje się tylko „suchy śnieg” dezynsekcja ta jest w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych.

W ramach naszych usług udzielamy indywidualnej gwarancji do nawet 6 miesięcy. Do każdego przypadku pochodzimy indywidualnie.

metoda-ekologiczna

METODA EKOLOGICZNA

Wymrażanie pluskiew na Śląsku

Usługę wymrażania pluskiew świadczymy na Śląsku już od 2016 r. Dojeżdżamy zarówno do dużych miast, jak i małych miejscowości na terenie województwie śląskiego i dolnośląskiego. Nasze zabiegi cieszą się dobrymi opiniami wśród Klientów ze względu na wysoką skuteczność. Jesteśmy doceniani również za profesjonalną obsługę. Zapewniamy naszym Klientom pełną dyskrecję oraz podpowiadamy jak zapobiegać rozwojowi insektów w przyszłości.

Wymrażanie pluskiew Cryonite przeprowadzaliśmy już m.in. w:

 • Zabrzu,
 • Tychach,
 • Rybniku,
 • Bielsko-Białej,
 • Sosnowcu,
 • Katowicach,
 • Bytomiu,
 • Chorzowie.
ikona-insekta

Wymrażanie pluskiew w Krakowie

Poza Śląskiem wymrażanie pluskiew wykonujemy też w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Na swoim koncie mamy już wiele zabiegów metodą Cryonite przeprowadzonych na terenie województwa małopolskiego. Wielokrotnie przeprowadzaliśmy dezynsekcję w domach jednorodzinnych, blokach, hotelach, hostelach i innych obiektach użyteczności publicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości z chęcią odpowiemy na Państwa pytania drogą telefoniczną lub mailową.

© 2023, M.K. All rights reserved.